Nasze sukcesy

ROK SZKOLNY 2017/2018Mistrzostwa Gminy Nieporęt Szkół Podstawowych


w minisiatkówce.


W dniu 13.02.2018 roku w Szkole Podstawowej w Stanisławowie Pierwszym rozegrano Mistrzostwa Gminy Nieporęt Szkół W dniu 13. 02. 2018 roku w Szkole Podstawowej w Stanisławowie Pierwszym rozegrano Mistrzostwa Gminy Nieporęt Szkół Podstawowych w minisiatkówce dziewcząt i chłopców o puchar Wójta Gminy Nieporęt.
Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym”.
Uroczystego wręczenia dla najlepszych drużyn dokonał Pan Maciej Mazur Wójt Gminy Nieporęt.

Końcowa klasyfikacja:
kategoria dziewcząt

I miejsce: SP Stanisławów Pierwszy (trener Dariusz Pieśniak)
II miejsce: SP Józefów
III miejsce: SP Izabelin
IV miejsce: SP Nieporęt
V miejsce: SP Wólka Radzymińska

Końcowa klasyfikacja:
kategoria chłopców:

I miejsce: SP Józefów (trener Jakub Szczerba)
II miejsce: SP Stanisławów Pierwszy
III miejsce: SP Izabelin
IV miejsce: SP Wólka Radzymińska
V miejsce: SP Nieporęt
Organizatorami turnieju były uczennice oraz uczniowie klas sportowych SP w Stanisławowie Pierwszym.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji (zdjęcia Tomasz Ratajczak).

Dariusz Pieśniak.Mistrzostwa Gminy Nieporęt Szkół Podstawowych w minisiatkówce dziewcząt i chłopców


Igor Pawłowski laureatem konkursu ogólnopolskiego


,,Niepodległa. Tradycja i współczesność’’.W poniedziałek 11.12.2017 r. w sali kinowej Muzeum Niepodległości w Warszawie odbył się finał ogólnopolskiego konkursu historyczno - literackiego: ,,Niepodległa. Tradycja i współczesność’’.
Naszą szkołę reprezentował Igor Pawłowski- uczeń klasy VI A, który pod kierunkiem pani Iwony Kutra przygotował pracę literacką pt. ,,Czym jest niepodległość’’. W formie własnych refleksji, opatrzonych fotografiami i wspomnieniami rodziców, opisał czym jest dla niego niepodległość i w jaki sposób obchodzi rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Praca została oceniona bardzo wysoko. Igor w kategorii klas IV – VI szkół podstawowych zajął II miejsce.
Gratulujemy Igorowi i życzymy dalszych sukcesów.

P.I.K.Foto
Konnkurs "Niepodległa. Tradycja i współczesność’’

Foto
Konnkurs "Niepodległa. Tradycja i współczesność’’

Foto
Konnkurs "Niepodległa. Tradycja i współczesność’’
Piotr Gontarek zajął II miejsce w II Biegu Niepodległości!


Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły zajął II miejsce w II Biegu Niepodległości, który odbył się na terenie gminy Nieporęt 11 listopada 2017 r.
Piotrek wystartował w kategorii dzieci (6-8 lat) na dystansie 400 metrów.
Warto dodać, że nasz trzecioklasista jest również członkiem klubu piłkarskiego AP 11 i gra z rocznikiem 2008, mimo że jest o rok młodszy od swoich klubowych kolegów. Mimo tak młodego wieku, piłkarz ma na swoim koncie już wiele sukcesów.
W 2014 roku otrzymał statuetkę dla najmłodszego zawodnika za strzelone bramki, natomiast w 2016 roku został najlepszym strzelcem. Jest ponadto zdobywcą wielu medali za swoje zasługi i udział w rozgrywkach sportowych.
Utalentowanemu sportowcowi serdecznie gratulujemy ostatniego sukcesu oraz życzymy kolejnych, na miarę Roberta Lewandowskiego :)

Ewa BanachewiczFoto
II BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Foto
II BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Foto
II BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Foto
II BIEG NIEPODLEGŁOŚCIGimnazjalistki - Edyta Walczyk i Julia Kutra


laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Poetyckiej.


21 października w Zespole Szkół w Legionowie (Gimnazjum nr 4 im. Aleksandra Kamińskiego) odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Poetyckiej Gimnazjalistów „Piękno świata, piękno człowieka”. Konkurs odbywał się pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo, a honorowym gościem była poetka p. Anna Czachorowska.
Spośród wielu nadesłanych prac komisja konkursowa wybrała m.in. wiersze naszych uczennic: Edyty Walczyk z klasy II a i Julii Kutra z klasy III a. Nagrodzone utwory zostały zamieszczone w tomiku poezji pt.”Jesteś znajomym zapachem”, który dziewczęta otrzymały na pamiątkę.
Gratulujemy sukcesu także polonistkom – paniom: Ewelinie Ślifierskiej oraz p. Iwonie Kutra, które przygotowały uczennice do konkursu, a Edycie i Julii życzymy łamania piór i rozwijania swojego talentu.

P.I.K.


Fotorelacja: z XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Poetyckiej Gimnazjalistów „Piękno świata, piękno człowieka”


Konkurs


„Drzewo genealogiczne mojej rodziny”


Na początku października został ogłoszony konkurs na najładniejsze drzewo genealogiczne wśród uczniów klas czwartych. Na konkurs wpłynęło sporo ciekawych prac, uczestnicy wykazali się dużą wyobraźnią i talentem plastycznym. Wszystkie prace były na wysokim poziomie. Komisja konkursowa miała nie lada zadanie, żeby wyłonić zwycięzców.

Aneta Gąsowska-Jastrzębska.Foto
Drzewo genealogiczne mojej rodziny

Foto
Drzewo genealogiczne mojej rodziny

Foto
Drzewo genealogiczne mojej rodziny

Foto
Drzewo genealogiczne mojej rodziny

Foto
Drzewo genealogiczne mojej rodziny

Rozstrzygnięcie konkursu
„Waluta Polski”Tematem konkursu była „Waluta Polski”. Prace, które wykonali uczniowie, zostały zrobione różnymi technikami plastycznymi. Pomysłowość autorów i ich kreatywność zaskoczyła komisję konkursową. Wybór najładniejszej pracy był trudny. Ale się udało. A oto nagrodzone prace.

organizator konkursu Aneta Gąsowska-Jastrzębska.Foto
Konkurs „Waluta Polski”.

Foto
Konkurs „Waluta Polski”.Jula i Janek Kutra laureatami ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej
„Zachowaj Trzeźwy Umysł”Rodzeństwo wzięło udział w konkursie plastyczno – literackim „Na skrzydłach przyjaźni”;. Zadaniem uczestnika było wykonanie pracy plastycznej lub literackiej obrazującej przygodę z wybranym bohaterem literackim, który mógłby zostać przyjacielem.
Jula, uczennica klasy III a gimnazjum i Janek, uczeń klasy VII a ze Szkoły Podstawowej w Stanisławowie Pierwszym, swoje prace przygotowali pod kierunkiem nauczycielki plastyki, pani Iwony Bartosiewicz.
Warto również nadmienić, że uczniowie jako jedyni reprezentowali gminę Nieporęt w kampanii profilaktycznej.

P.I.K.


Foto
Laureaci ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej.

Foto
Laureaci ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej.

Foto
Laureaci ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej.

Foto
Laureaci ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej.
Żeglarskie sukcesy HaniWakacje to czas odpoczynku, ale nie dla Hani Jarząbek z klasy III a gimnazjum, która wytrwale pracowała przez cały lipiec, by podtrzymać swoją nominację do reprezentacji Polski w klasie 420 na Mistrzostwa Europy 2017 roku.

Została również brązową medalistką Mistrzostw Polski w klasie 420, w zawodach organizowanych przez Polski Związek Żeglarski. W zawodach żeglarskich Volvo Gdynia Sailing Days wywalczyła Puchar Miasta Gdyni i 3 miejsce.

Kilka dni temu Hania udzieliła również wywiadu w programie czwartym Polskiego Radia, w Strefie sportu, opowiadając o swych dotychczasowych osiągnięciach i planach na przyszłość.

Hania wytrwale dąży do celu. Wie, że ciężką pracą może osiągnąć sukces i tego jej życzymy.

Iwona Kutra


Foto
Żeglarskie sukcesy Hani

Foto
Żeglarskie sukcesy Hani
ROK SZKOLNY 2016/2017Nauczycielka i uczennica Gimnazjum


laureatkami w ogólnopolskim konkursie literackim


20 czerwca 2017 r. w Gmachu Senatu RP odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu „Wzór osobowy godny naśladowania – uczniowskie biografie”, zorganizowanego pod patronatem Komisji Nauki, Edukacji i Sportu przez Katedrę Dydaktyki i Edukacji Szkolnej w Instytucie Pedagogiki KUL. Wśród znakomitych gości znaleźli się: senator Kazimierz Wiatr, który wygłosił wykład na temat wartości skierowany do młodzieży, Weronika Najda – przedstawiciel Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Bartosz Sowier – dyrektor gabinetu Rzecznika Praw Dziecka oraz przedstawiciele Katedry Dydaktyki i Edukacji Szkolnej Wydziału Pedagogicznego KUL-u na czele z prof. dr hab. Krystyną Chałas.

Konkurs skierowany był do nauczycieli, wychowawców, dyrektorów, których zadaniem było napisanie biografii ucznia, którzy poprzez realizację swoich marzeń, pasji, postawę oraz podejmowane inicjatywy w środowisku szkolnym i lokalnym stanowili wzór godny naśladowania.

Spośród wielu prac konkursowych nadesłanych z różnych regionów Polski jury zakwalifikowało do druku 26 biografii młodych ludzi. Wśród grona wybranych znalazła się również biografia Leny Grobel, uczennicy klasy II a z Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie Pierwszym. Praca została opublikowana w książce pod red. Krystyny Chałas . „Młodzież, jakiej nie znacie. Wzory osobowe godne naśladowania”. Autorka biografii, pani Iwona Kutra - nauczycielka języka polskiego, przedstawiła najważniejsze okresy z życia Leny. Zwróciła uwagę na jej niezwykłą osobowość, wytrwałość w rozwijaniu swoich pasji, którymi są muzyka i teatr. Podkreśliła również, że prowadzona przez nią działalność wolontariacką może być inspiracją dla innych rówieśników.

Uroczystość zakończyła się wręczeniem książek będących świadectwem pięknego życia i wzorem dla młodych ludzi oraz statuetek, które zobowiązują, ale także mobilizują do podejmowania nowych wyzwań.

Zwieńczeniem gali był występ uczennicy klasy II a, także z Gimnazjum w Stanisławowie Pierwszym, Julii Kutra, która zaśpiewała dwa utwory: „Bieszczadzkie anioły” oraz „Sercem patrz”.

P.I.K.


Foto
„Wzór osobowy godny naśladowania – uczniowskie biografie”

Foto
„Wzór osobowy godny naśladowania – uczniowskie biografie”

Foto
„Wzór osobowy godny naśladowania – uczniowskie biografie”

Foto
„Wzór osobowy godny naśladowania – uczniowskie biografie”

Foto
„Wzór osobowy godny naśladowania – uczniowskie biografie”

Foto
„Wzór osobowy godny naśladowania – uczniowskie biografie”WYNIKI KONKURSU MŁODY LINGWISTA


Z przyjemnością informujemy, że na przełomie marca i kwietnia Gimnazjum w Stanisławowie Pierwszym wzięło udział w wiosennej sesji ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego "Młody Lingwista" organizowanym przez firmę edukacyjną Wiedza i Edukacja.
Do konkursu stanęło ponad 50 uczniów z naszej szkoły. Troje z nich zdobyło wyróżnienia za zajęte miejsca w pierwszej dziesiątce. Byli to następujący uczniowie:


Maja Gutowska - klasa 2a - miejsce 7.

Mikołaj Kamiński - klasa 3b - miejsce 9.

Filip Wysocki - klasa 3c - miejsce 9.


Pozostali uczniowie zajęli miejsca w pierwszej czterdziestce konkursu i tym samym zdobyli dla szkoły 14. miejsce w Polsce oraz 3. w województwie mazowieckim.

Kamila Matuszewicz - Sikorska
Julia i Sylwia laureatkami Powiatowego Konkursu Plastycznego.


29 maja 2017 roku w siedzibie Polskiego Czerwonego Krzyża w Legionowie został rozstrzygnięty Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. „Dbam o zdrowie”.
Dwie uczennice z Gimnazjum w Stanisławowie Pierwszym, z klasy II a, zostały laureatkami. Julia Kutra zajęła miejsce II, zaś Sylwia Jarząbek zdobyła III nagrodę. Prace obu dziewcząt zostały wykonane pod czujnym okiem nauczycielki plastyki, pani Iwony Bartosiewicz.

P.I.K.

Wręczenia nagród dokonała Kierownik Oddziału Rejonowego PCK w Legionowie, pani Bogusława Kacprowicz. Dyplomy za udział w konkursie otrzymały także uczennice z klasy II a: Patrycja Dąbkowska, Joanna Kos i Aleksandra Burzyńska.
Szkoła otrzymała również podziękowanie za zbiórkę plastikowych nakrętek.


ROZSTRZYGNIĘCIE POWIATOWEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO
Dnia 10 marca 2017 roku w Gimnazjum nr 4 w Legionowie odbył się II etap Powiatowego Konkursu Biologicznego, w którym uczestniczyli gimnazjaliści z całego powiatu legionowskiego. Nasze dwie uczennice Julia Matuszewska z klasy II c i Paulina Wróbel z klasy III b uzyskały tytuł laureata. Obie zajęły drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Dnia 7 kwietnia 2017 roku w Gimnazjum nr 4 w Legionowie odbył się II etap Powiatowego Konkursu Biologicznego, w którym uczestniczyli gimnazjaliści z całego powiatu legionowskiego. Uczennica klasy I c Natalia Dąbkowska uzyskała tytuł laureata i zajęła trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Dnia 23 maja uczennice odebrały nagrody z rąk Prezydenta Miasta Legionowa na uroczystości Podsumowania Konkursów pod Patronatem Prezydenta Miasta Legionowa.


Anna Omelaniuk
nauczyciel biologii w gimnazjum

Foto
ROZSTRZYGNIĘCIE POWIATOWEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO
A. Omelaniuk

Foto
ROZSTRZYGNIĘCIE POWIATOWEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO
A. Omelaniuk

Foto
ROZSTRZYGNIĘCIE POWIATOWEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO
A. OmelaniukNAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH W NAUCE I SPORCIE


KONKURS RECYTATORSKI „WARSZAWSKA SYRENKA”

30 marca 2017 r. w GOK-u w Nieporęcie odbyły się eliminacje gminne 40. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Występy uczestników oceniało szanowne jury w składzie: Renata Dancewicz (aktorka) oraz Rafał Sisicki (reżyser, aktor).
Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice.
I miejsce zajęła Paulina Wróbel z klasy III b, II miejsce - Martyna Ordak z klasy I a, natomiast Aleksandra Zielińska z klasy I a otrzymała wyróżnienie.
Paulina i Martyna przeszły do kolejnego etapu i w poniedziałek - 3 kwietnia zmierzą się z recytującymi z powiatu legionowskiego.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.


P.I.K.


Foto
Warszawska Syrenka 2017


Foto
Warszawska Syrenka 2017
MISTRZOSTWA POWIATUW dniu 5 kwietnia w Wieliszewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Legionowskiego w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Gimnazjalnych. Nasza drużyna po pięknej walce i wygraniu wszystkich spotkań zdobyła pierwsze miejsce i wygrała Mistrzostwo Powiatu.
W składzie "złotej" drużyny grali: Szymon Brzozowski (kapitan), Marcin Kostro, Kamil Drozd, Karol Krzemiński, Dawid Chełstowski, Szymon Wróbel, Gabriel Ronek, Daniel Kraszewski, Jakub Szymański, Kamil Szostek.
Gratulacje dla całej drużyny.


Tomasz Ratajczak

Foto
Mistrzowie Powiatu w piłce ręcznej.

Foto
Mistrzowie Powiatu w piłce ręcznej.

GRZEGORZ KARTASIEWICZ LAUREATEM POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO


Laureaci Powiatowego Konkursu Matematycznego.


Laureaci:
I miejsce – O. Julia 25pkt. - 83%
Nauczyciel matematyki: Renata Palmowska


II miejsce – W. Bartosz 24pkt. - 80%
Nauczyciel matematyki: Małgorzata Drejka


III miejsce – Kartasiewicz Grzegorz 21pkt. -70%
Nauczyciel matematyki: Grzegorz Borek


Wyróżnienia: R. Mikołaj 20 pkt. - 67%
Nauczyciel matematyki: Budek Urszula


S. Kajetan 20 pk.t –67%
Nauczyciel matematyki: Małgorzata Drejka

Grzegorz BorekMistrzostwa Powiatu


w Tenisie Stołowym.

W dniu 15 marca 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym.
W wyniku zaciętej rywalizacji dziewczęta w składzie: Julia K. z klasy I a oraz Aleksandra M. z klasy III c zdobyły I miejsce w Powiecie, dzięki temu zakwalifikowały się do zawodów Międzypowiatowych.

Chłopcy natomiast, w składzie: Marek N. oraz Krystian K.
z klasy II b zdobyli IV miejsce w Powiecie.

Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przemysław Źródło


TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT


Z OKAZJI "DNIA WIOSNY"


W dniu 21.03.2017 w Gimnazjum w Stanisławowie Pierwszym z okazji "Dnia Wiosny" rozegrano turniej piłki siatkowej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn, rozegrano w sumie 15 meczy, system "każdy z każdym".Ostateczna klasyfikacja:

I miejsce: Gimnazjum w Stanisławowie Pierwszym

II miejsce: Reprezentacja gminy Nieporęt - Młodziczka

III miejsce: Gimnazjum Nr 4 w Legionowie

IV miejsce: Gimnazjum w Dąbrówce

V miejsce: Szkoła Podstawowa w Serocku

VI miejsce: Gimnazjum w Chotomowie


Zwycięską drużynę reprezentowały: Karolina Szabelewska, Weronika Pawłowska, Joanna Bancyrek, Karolina Banaszek, Adrianna Słomińska, Aleksandra Hołuj oraz Maryla Karczmarczyk.

Dariusz PieśniakFoto
Wszyscy uczestnicy.

Foto
Nasze reprezentantki.DOTYCHCZASOWE OSIĄGNIĘCIA NASZYCH UCZNIÓW w II SEMESTRZE


Drugi semestr rozpoczął się dla nas bardzo pomyślnie. Dzięki nauczycielce języka angielskiego, pani Kamili Martuszewicz - Sikorskiej, dwie uczennice z naszego gimnazjum wzięły udział w I Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „Britain in Pictures” organizowanym przez Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Chotomowie.


Uczestniczki musiały przygotować prezentację multimedialną dotyczącą życia w Wielkiej Brytanii, a następnie ją zaprezentować. Liczyły się dwie kategorie. Prezentacja ustna, za którą można było dostać maksymalnie 10 punktów, oraz prezentacja multimedialna, za którą także można było dostać od 0 do 10 punków.


Po podliczeniu punktów okazało się, że III miejsce przypadło Julii Kutra z klasy II a, natomiast Lena Grobel, także z klasy II a, została wyróżniona.


Foto
Nagrodzeni

Foto
Nagrodzeni

Foto
Nagrodzeni


Kolejnym sukcesem naszych gimnazjalistów jest udział w Powiatowym Konkursie Biologicznym. W dniu 10 marca w Gimnazjum nr 4 w Legionowie odbył się II etap XI Powiatowego Konkursu Biologicznego pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo.


Nasze dwie uczennice, Julia Matuszewska z klasy II c i Paulina Wróbel z klasy III b, uzyskały tytuł laureata i obie zajęły drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej. Dziewczęta zostały przygotowane przez nauczycielkę biologii, panią Annę Omelaniuk.18 marca nasi uczniowie brali także udział w Gminnym Powitaniu Wiosny. Z tej okazji uczestnicy musieli przygotować krótkie inscenizacje i kukłę marzanny. Zespół „Gimbusie” pod kierunkiem pani Eweliny Ślifierskiej zaprezentował przedstawienie dotyczące obrzędów wiosennych. Uczniowie naszej szkoły bardzo spodobali się jury, w którym zasiadała znana aktorka, Małgorzata Pieńkowska, że otrzymali wyróżnienie, a w nagrodę młodzi aktorzy będą uczestniczyć w profesjonalnych warsztatach pantomimicznych.Foto
„Gimbusie” w Gminnym Powitaniu Wiosny. Fot. I. Jacyna

Foto
„Gimbusie” w Gminnym Powitaniu Wiosny. Fot. I. Jacyna

Foto
„Gimbusie” w Gminnym Powitaniu Wiosny. Fot. I. Jacyna

Foto
„Gimbusie” w Gminnym Powitaniu Wiosny. Fot. I. Jacyna

Foto
„Gimbusie” w Gminnym Powitaniu Wiosny. Fot. I. Jacyna

Foto
„Gimbusie” w Gminnym Powitaniu Wiosny. Fot. I. Jacyna

Foto
„Gimbusie” w Gminnym Powitaniu Wiosny. Fot. I. Jacyna

Foto
„Gimbusie” w Gminnym Powitaniu Wiosny. Fot. I. Jacyna22 marca w Gimnazjum nr 3 w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Literackim pt. „Imieniny Marszałka” . Celem konkursu było promowanie wiedzy o Józefie Piłsudskim, rozbudzanie uczuć patriotycznych i promowanie uczniów uzdolnionych plastycznie i literacko.


Nasi uczniowie, zachęceni przez nauczycielki języka polskiego, wzięli udział w konkursie i przygotowali prace w kategorii plastycznej, literackiej i historycznej.


W kategorii plastycznej I miejsce zdobyła Aleksandra Szuba z klasy II a, która namalowała pejzaż – dworek Milusin Józefa Piłsudskiego. W kategorii literackiej wyróżnienia otrzymały: Lena Grobel z klasy II a i Edyta Walczyk z klasy I a, które napisały kartki z pamiętnika Józefa Piłsudskiego.


Podczas gali finałowej konkursu wystąpił Reprezentacyjny Zespół Wojska Polskiego.


Informacje zebrane przez P.I.K.
LITERACKI SUKCES GIMNAZJALISTÓW
7 lutego, podczas szkolnego apelu, dyrekcja szkoły wyróżniła pięcioro uczniów z Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej w Stanisławowie Pierwszym, którzy zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu literackiego.
Młodzi twórcy wzięli udział w kolejnej już edycji, bo XIV, Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego i Literackiego im. Ks. kan. Józefa Jamroza Kapłana Męczennika „O autentyczną wiarę” i „O ludzkie serce człowieka”, pisząc wiersze i teksty prozatorskie mówiące o miłości, przyjaźni, dobroci względem drugiego człowieka.
Wśród nagrodzonych znaleźli się: Weronika Pawłowska i Kacper Bałuk z kl. III d, którzy zdobyli I nagrodę, Adrianna Słomińska z III d i Maja Wolska z II b, które zajęły II miejsce oraz Weronika Wróbel z II b, która zdobyła trzecią nagrodę. Wyróżnieni otrzymali od organizatora piękne albumy i dyplomy laureata.
Całej piątce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w „łamaniu piór”.

P.I.K.

Foto
Laureaci ogólnopolskiego konkursu literackiego.


Statystyka strony

Strona oglądana: 5272 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:Agnieszka Zbrzeżna, data: 22.03.2010 r., godz. 23.00
Wprowadził:Agnieszka Zbrzeżna, data: 22.03.2010 r., godz. 23.26
Ostatnia aktualizacja:Piotr Kutra, data: 14.02.2018 r., godz. 21.31
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
14.02.2018 r., godz. 21.31Piotr KutraEdycja strony
14.02.2018 r., godz. 21.29Piotr KutraEdycja strony
18.12.2017 r., godz. 00.20Piotr KutraEdycja strony
09.12.2017 r., godz. 23.50Piotr KutraEdycja strony
09.12.2017 r., godz. 23.49Piotr KutraEdycja strony
04.11.2017 r., godz. 11.11Piotr KutraEdycja strony
03.11.2017 r., godz. 00.41Piotr KutraEdycja strony
02.11.2017 r., godz. 21.58Piotr KutraEdycja strony
02.11.2017 r., godz. 18.48Piotr KutraEdycja strony
19.10.2017 r., godz. 00.01Piotr KutraEdycja strony
24.09.2017 r., godz. 23.23Piotr KutraEdycja strony
24.09.2017 r., godz. 22.57Piotr KutraEdycja strony
24.09.2017 r., godz. 22.56Piotr KutraEdycja strony
24.09.2017 r., godz. 00.24Piotr KutraEdycja strony
24.09.2017 r., godz. 00.17Piotr KutraEdycja strony
24.09.2017 r., godz. 00.15Piotr KutraEdycja strony
24.09.2017 r., godz. 00.14Piotr KutraEdycja strony
24.09.2017 r., godz. 00.06Piotr KutraEdycja strony
23.09.2017 r., godz. 23.55Piotr KutraEdycja strony
23.09.2017 r., godz. 23.50Piotr KutraEdycja strony
23.09.2017 r., godz. 23.48Piotr KutraEdycja strony
23.09.2017 r., godz. 23.39Piotr KutraEdycja strony
23.09.2017 r., godz. 23.23Piotr KutraEdycja strony
22.03.2010 r., godz. 23.26Agnieszka ZbrzeżnaDodanie strony

Copyright

© 2010 Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie Pierwszym
Zawartość merytoryczna: Piotr Kutra, Iwona Kutra, Agnieszka Zbrzeżna, e-mail: gim@nieporet.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Serwis uruchomiono 15 marca 2010 r.